Par mani
Vispāriga informācija
Pakalpojumi
Dziedniecības veidi
Raksti
Pārdod
Kontakti
.
2020.novembris 22(574)
 
 
 
Viss iespējams, sadarbojoties ar dabas likumiem

Dziednieks VIKTORS GRAUDIŅŠ interesējas par alternatīviem ceļiem onkoloģijas problēmu likvidēšanā, turklāt nu jau ilgāku laiku viņš izzina arī kvantu medicīnu. Lai ilustrētu Viktora metožu iedarbīgumu, pietiek jau ar vienu faktu vien – viņš pats sevi atbrīvojis no vēža bez jebkādas operatīvas iejaukšanās, starošanas un ķīmijterapijas.

Izstāsti, lūdzu, par savu pieredzi – kā pats tiki galā ar onkoloģisku problēmu?
Man audzējs tika konstatēts pirms vairāk nekā pieciem gadiem. Vēl agrāk sev jau biju uzdevis jautājumu – kā es rīkošos, ja kas tāds mani piemeklēs, jo ar onkoloģiju mira gan mani tuvinieki, gan draugi, tostarp izcilais ārsts Juris Vecvagars. Man jau toreiz bija skaidrs, ka iešu citu, alternatīvu ceļu, lai gan vēl nezināju, kā tas izvērsīsies. Kad uzzināju savu diagnozi, kādā no meditatīvajiem stāvokļiem ieraudzīju pats savas bēres, izjutu un redzēju sevi kvantu līmenī, bet mana apziņa teica: “Stop! Cilvēkam vienmēr ir izvēles brīvība.” Dzīvē allaž pastāv divi ceļi, un sapratu, ka mans laiks aiziet vēl nav pienācis, tāpēc jārīkojas. Starp citu, atteicos no biopsijas, lai nenosauktu vēzi vārdā, jo zināju, ka šī procedūra atbrīvo audzēja cilmes šūnas, tās aiziet pa asinsvadu un limfātisko sistēmu, pie tam šīm šūnām piemīt ļoti ilga dzīvotspēja. Ne ķirurģiska iejaukšanās, ne ķīmijterapija šīs brīvi klejojošās vēža šūnas neiznīcina, tās organismā var turpināt cirkulēt gadiem ilgi un tad iesēsties veselos, bet vismazāk apskābekļotajos audos, kur ir zemākais pH līmenis, lai attīstītos. Ārsti šādu recidīvu iespēju apzinās. Esmu teicis saviem klientiem: “Vai jūs savam ārstam jautājāt, kā dzīvot tālāk pēc audzēja izgriešanas?” Atbilde no onkologu puses esot skanējusi: “Dzīvojiet, kā darījāt to līdz šim.” Bet cilvēka imunitāte ir sabeigta… Ja cilvēks dzīvo un ēd kā iepriekš, viņš organiski atgriežas pagātnē pie paša sapelnītajiem audzējiem. Ne velti onkoloģiskie pacienti tik bieži atgriežas uz operāciju galda.
Kā zināms, vēža šūnas ģenerējas ikvienā cilvēkā, tikai spēcīga imūnsistēma ar tām tiek galā.
Pastāv aizsargšūnas, makrofāgi – tie ir tie vēža šūnu slepkavas.
Mani meklējumi alternatīvā virzienā noveda pie plaši pazīstamās ārstes Johannas Badvigas izstrādātās biezpiena un linsēklu eļļas diētas, par ko pirmoreiz izdzirdēju no amerikāņu onkologa Roema, kurš pats cieta no vēža. Viņam šī diēta palīdzēja. Neizslēdzu, ka diētas palīdzība dažos gadījumos var arī būt placebo efekts. Pats skrupulozi pieturējos pie Badvigas metodes, bet audzējs manī nemazinājās. Kādā atpūtas braucienā, uz kuru biju paņēmis līdzi biezpienu un meditēju, biju iekšēji pārliecināts, ka beidzot izārstēšos, taču pēc atgriešanās viena audzēja vietā jau bija divi. Tas mani šokēja. Sarunā ar dietologu Ati Tupiņu viņš man ieteica izlasīt Kolina Kempbela grāmatu Ķīnas pētījums, kurā melns uz balta rakstīts, cik onkoloģijā kaitīgs ir govs piens. Kempbels atklāja olbaltumvielu lomu vēža attīstības veicināšanā. Viņa pētījumi ilga 27 gadus un tika finansēti no ļoti kompetentiem fondiem, tostarp Amerikas Nacionālā veselības un Amerikas vēža izpētes institūtiem. Pētījumu rezultāti publicēti daudzos zinātniskos žurnālos. Tika konstatēts, ka pienā un tā produktos, izņemot varbūt sviestu, ja vien zināma tā gatavošanas tehnoloģija, esošās olbaltumvielas ir tik spēcīgas un iedarbīgas, ka mēs vēža augšanu spējam gan ieslēgt, gan izslēgt, vienkārši mainot uzņemto olbaltumvielu veidu. Vēža augšanu visās tā attīstības stadijās veicina kazeīns, kas veido 87 procentus no govs piena olbaltumvielām. Starp citu, pie Kempbelam līdzīgiem secinājumiem nonākuši arī vairāki skandināvu zinātnieki.
Kāds olbaltumvielu veids neveicina vēža attīstību?
Drošas ir tās, kas iegūtas no augiem. Daudzi pētījumi pierādījuši, ka dažādus vēža veidus, autoimūnās saslimšanas, kaulu veselību, smadzeņu bojājumus pārliecinoši ietekmē attiecīga diēta. Olbaltumvielas ir galvenais dzīvnieku valsts izcelsmes pārtikas pamatelements, kas izslēdzams no ēdienkartes. Nekaitīgas olbaltumvielas daudz satur pākšaugi – zemesrieksti, lucerna, zirņi, soja. Zinātnieki secinājuši, ka zema olbaltumvielu daudzuma uzņemšana ievērojami samazina audzēju veidošanos sākuma stadijā. Vienkārši runājot, mūsu ķermenis ir ļaunatminīgs – ja pagātnē esam bijuši pakļauti kancerogēnu iedarbībai un tie izraisījuši ļaundabīgu audzēju aizmetņu rašanos, kas pēc tam nav attīstījušies, šie onkoloģiskie veidojumi pēc kāda laika nepareizas diētas faktoru ietekmē var atkal atdzīvoties. Perēkļi attīstās tad, ja olbaltumvielu daudzums sasniedz un pārsniedz 12 procentus no nepieciešamā.
Kurp tavs ceļš veda pēc tam, kad atteicies no piena produktiem?
Sazinājos ar Dagestānas dziednieci, šamani Halisati Suleimanovu, kurai pašai pirms 25 gadiem bija audzējs un ārsti teikuši, ka dzīvot atlicis pusgadu. Meitene mātes vadībā tika aizvesta kalnos pie kāda šamaņa, kurš palīdzēja tik uz kājām, rezultātā viņa tur palika un kļuva par mācekli. Vēlāk ar šo šamani sadarbojās divi Pēterburgas onkoloģijas profesori, kopā ar viņiem Suleimanova nostrādāja 11 gadus. Man viņa ieteica lietot visdažādākās dabīgās indes, tinktūras un zāles.
Kādas indes tu lietoji?
Akonītu, cikutu, coniumu, visas ir ļoti stipras augu izcelsmes indes.
Tad patiesībā mušmires ēst reizēm varētu būt īsti vietā…
Jā, tās var dziedināt. Tikai jāzina, cik lielas devas kāda audzēja gadījumā ieteicamas un precīzi lietojamas. Man gan nekādas indes nepalīdzēja, lai gan biju cītīgi tās lietojis pusotru gadu. Šamane brīnījās: “Pēc tā visa, ko tu esi izdzēris, ir jābūt vai nu no visa sliktā brīvam, vai nu mirušam.”Atbildēju:“Es tev piekrītu, bet ne jau viss tas, ko materiāli sevī ielādējam iekšā, nosaka rezultātu, jo bez šī kompleksa ir arī mentālā sfēra, tādēļ tikmēr, līdz nebūšu izmainījis ķīmiju savā galvā, nemainīšu savu attieksmi pret realitāti, nekas nemainīsies. Man jākļūst par pilnīgi citu cilvēku kā fiziski, tā garīgi.” Tas ir grūti, bet iespējami. Man šim nolūkam ir plāns, kuru iedodu saviem klientiem. Vai viņi to izpilda, vairs nav manā ziņā.
Un kāds šis plāns būtu?
Pirmkārt, katru rītu tukšā dūšā jālieto preparāts Wobenzym un jādzer dzeramā soda – viena tējkarote uz pusi glāzes verdoša ūdens, otru pielej aukstu un dzer diezgan karstu. Tas izvadīs toksīnus, šķīdinās asinis, līdzsvaros pH līmeni, stimulēs kuņģa - zarnu trakta darbību. Pie jau gatavā sodas ūdens var pievienot pusi tējkarotes citrona sulas, tad efekts būs vēl spēcīgāks. Otrkārt, jālieto viena tējkarote melno ķimeņu eļļas (tā sakārto asinsspiedienu, palīdz imūnsistēmas stiprināšanai un iedarbojas pret audzējiem). Jādzer pa vienai tējkarotei no rīta tukšā dūšā un vakarā.
Divreiz dienā jālieto pa vienai tējkarotei kurkumas, melno piparu un ingvera pulvera maisījuma ūdenī. Tas ir spēcīgs maisījums pret audzējiem un visa veida iekaisumiem. Izcils līdzeklis ir pieneņu sakņu pulveris un pieneņu lapu tēja. Var izmantot arī cigoriņa saknes pulveri, jo pēc savas vērtības tas ir tuvs pieneņu saknei.
Red Palm oil (sarkanā palmu eļļa) savukārt ir spēcīgākais līdzeklis, lai audzējs neveiktu angioģenēzi.
Tā ir neliela daļa no plāna
Vai šī plāna ietvaros ir arī norādes diētai?
Jā, piemēram, pusdienās ieteicami salāti: avokado, brokoļi (vāra tikai no divām līdz četrām minūtēm), kolrābji, spināti, selerijas, gurķi, tomāti, kāposti. Vēlams lietot vārītu tomātu zupu, ko pēc pagatavošanas sablendē. Zupai pievieno kokosriekstu eļļā ceptu sīpolu, nedaudz kartupeļu, papriku, kabaci, piparu, ķiploku un mazliet sāls. Labi ēst griķu putru bez sāls un cukura. Var arī citas putras, piemēram, prosas vai putraimu, taču griķi ir visieteicamākie. Pie gatavas putras lej klāt divas ēdamkarotes olīvu eļļas.
Sākumā vēlams bieži gatavot blendētus kokteiļus, kuru sastāvā ir banāni (tajos daudz K vitamīna), apelsīns vai greipfrūts, spināti. Ja iespējams, jāpievieno sauja nātru, biešu lapas, seleriju kāti, ziedkāposts, ābols, kivi, saldēti ķirši vai citas ogas. Klāt ieteicams pielikt avokado kauliņa kodolu. Kad viss ir gatavs, pievieno divas ēdamkarotes svaigi maltu linsēklu, kas ir Omega 3 avots. Ļoti ieteicams lietot zivju eļļu.
Pa retam var atļauties zivi, bet nekādā gadījumā Norvēģijas lasi, labāk – strauta foreli. Nekādas gaļas, vistas un buljonus! Regulāri jāēd dažādi rieksti.
Vakaros pēc pulksten 19.30 ēst vairs nedrīkst, jo tad viss saturs zarnu traktā nonāk nepārstrādāts.
Starp citu, ieteicamas ir kafijas klizmas, jo tās palīdz attīrīt aknas un izvadīt toksīnus. Iesākumā procedūru var veikt katru rītu, bet vēlāk pāriet reizi divās vai trijās dienās, vadoties pēc sajūtām. Kafijas klizmas iztures laiks ir no 12 līdz 15 minūtēm. Otra ieteicamā ir sodas un vērmeļu klizma. Uz 0,9 litriem vāroša ūdens ņem 1,5 ēdamkarotes sodas, samaisa un pievieno vienu ēdamkaroti vērmeļu. Atdzesē, nostādina, izfiltrē. Pēc klizmas ievadīšanas ieteicams pabūt guļus stāvoklī apmēram pusstundu.
Ko tu saki par pareizu šķidrumu lietošanu?
Svarīgi lietot pietiekami daudz šķidruma, ne mazāk par diviem litriem dienā, jo tikai tas palīdz izvadīt toksīnus, kas indē organismu. Ieteicams ūdens ar pH līmeni 7,5, bet labāk – pH 8 līdz 8,5. Ir dažādi aparāti, kas šādu ūdeni gatavo. Dzert vajag vismaz vienu glāzi dienā, pievienojot divas tējkarotes ābolu etiķa, kas ir spēcīgs antioksidants.
Sākumā pēc iespējas biežāk noteikti jālieto svaigi spiesta greipfrūtu, citronu, burkānu un biešu sula. Tai var pievienot divas tējkarotes kaņepju eļļas. Starp citu, ja atgriežamies pie ūdens, tam jāpievieno ūdeņraža pārskābe, sākumā no pieciem, vēlāk – līdz divdesmit pilieniem, kas ūdenī sadalās par skābekli un ūdeņradi. Uz nakti tukšā dūšā jādzer sodas ūdens, melatonīns (labs pretvēža līdzeklis). Vēl pirms gulētiešanas zem mēles var lietot vienu divus pilienus vīraka ēteriskās eļļas, kas ātri bez blaknēm uzsūcas. To ieteicams arī iesmērēt virs audzēja vietas uz ādas, taču šī metode var neiedarboties, ja veidojums ir pārāk dziļi zem tās.
Tu jau iepriekš pieminēji, ka ar pareizu ēšanu un dzeršanu vien nepietiek, lai gūtu vēlamo rezultātu cīņā pret onkoloģiju, jo nepieciešams darboties mentālajā plānā. Kā tas varētu notikt gluži praktiski?
Pašam jāstrādā ar sevi gan virtuāli, gan vizuāli – tas nozīmē domās un sajūtās redzēt, kā limfātiskā sistēma brīvi plūst, aiznesot toksīnus un audzēja šūnas no ķermeņa ārā. Jācenšas gaismot un tīrīt savas plaušas, aknas, nieres ar baltu gaismu. Tas dod enerģiju orgāniem un to sistēmām. Galvenais ir strādāt pie problemātiskās vietas, redzēt, kā audzējs sabrūk un vieta kļūst tīra. Vispirms jānotic sev, nevis ķīmiskiem preparātiem, jālūdz savam augstākam Es, lai tas palīdz izdzēst negatīvo šūnu atmiņu, kas nelaiž problēmu vaļā, un jālūdz izdzēst negatīvo pierakstu no visiem smalkajiem ķermeņiem. Jāredz, kā limfātiskajā sistēmā tiek ielaisti mikroorganismi, kas apēd audzēja šūnas un tālāk tās izvada laukā.
Modelējot savu atveseļošanos, maksimāli jācenšas precīzi mērķēt savas sajūtas. Meditatīvā guļus vai sēdus stāvoklī ir iespējams pat skriet krosu, lēkāt uz batuta, un tas ir ļoti svarīgi. Vēlāk to vajag veikt fiziski, ja iespējams. Šādi palēcieni, līdzīgi kā pietupieni, palīdz limfātiskai sistēmai.
Ja visam spēj noticēt, rezultāti būs, bet viss pārējais – svars, reiboņi, zems asinsspiediens, elpas trūkums – ir neatgriezeniski saistīts ar medicīnisko problēmu un ķīmijas sekām. Tas ir pārejošs process.
Vai cilvēks šādi bez klasiskās medicīnas vispār var iztikt?
Es nekādi nenoliedzu tradicionālo medicīnu, tostarp onkoloģisko ķirurģiju, ja tas nepieciešams, jo vienmēr ir jāizvērtē iespējamie riski veselības un dzīvības glābšanā. Katrs gadījums ir pilnīgi individuāls – kā ikviens cilvēks. Mēs un tikai mēs paši nopelnam savu kaiti, tikai mums katram pašam ir jāizdara izvēle, kādu ceļu iet. Mēs vairs nevaram dzīvot pa vecam, ja vecā dzīve mums atnesa problēmu. Varu tikai iedot plāna punktus tālākās dzīves sacerējumam. Es izvēlējos savu ceļu, kuru vēl turpinu iet, attīstīties, mainīties un dalīties, ja kādam par to ir interese. 
Cik zinu, tu esi nopietni pievērsies arī tā dēvētajai kvantu medicīnai, kas arī ir alternatīva pieeja cilvēka veseļošanai. Kvants ir salīdzinoši nesen atklāts esības elements, kuram piemīt neparasta īpašība: tas uzvedas kā daļiņa, kad uz to kāds skatās, bet kā vilnis – kad neviens to nevēro. Kā šis atklājums būtu saistāms ar cilvēka ķermeņa stāvokli un veselību?
Lai varētu spriest par kvantu medicīnu un dziedināšanu, jāveic maza atkāpe un jāpaskaidro, kas tā ir. Kvantu lauks ir vesela pasaule – enerģijas un informācijas lauks, kas pastāv ārpus laika sfēras. Atšķirībā no vieliskās pasaules, to nevar ne ieraudzīt, ne pataustīt, taču vienlaikus šis lauks nav tukšs – to piepilda frekvences jeb enerģija. Ņemot vērā, ka visas frekvences pārnes informāciju, kvantu laukā pastāv visas iespējas. Fiziķi, piemēram, saka, ka visa pasaule un Visums sastāv no atomiem, no kuriem vairāk nekā 99 procenti ir enerģija. Kvantu likumi attiecas uz neredzamo enerģijas, frekvenču, informācijas, apziņas un visu gaismas spektru pasauli. Kvantu medicīna ir nosacīti jauns zinātnisks virziens, kas izmanto elektromagnētisko viļņu starojumu. Pats elektromagnētiskais signāls, ko pārraida ar domu vai elektromagnētiskām ierīcēm, piesaista elektromagnētiskās frekvences šūnā un uzlabo to darbību, kārtību. Mūsu ķermenis patiesībā ir virtuāls elektromagnētisks gaismas lauks un cilvēks – vienotā kvantu lauka nesējs. Viņš var to ģenerēt, uztvert, fokusēt un transformēt, jo fiziskais ķermenis ir savienots ar visu, kas kvantu laukā atrodas. Ņemot vērā, ka mēs sastāvam no daļiņām, visi esam savstarpēji saistīti ārpus laika un telpas. Tas nozīmē, ka mūsu domas un saprāts spēj mainīt gan nākotni, gan pagātni, gan DNS. Komunikācija ar kvantu lauku galvenokārt notiek caur domām un sajūtām, jo mūsu domas ir enerģija, ko var izmērīt ar encefalogrāfu. Epiģenētika, piemēram, māca, ka mēs neesam gēnu nolemti un cilvēka apziņa spēj panākt fiziskas izmaiņas organisma struktūrā. Tātad mēs spējam ieslēgt un izslēgt gēnus. Apzinoties, ka visas frekvences pārnes informāciju, savukārt frekvenču pārnestā informācija var būt doma, tā var ietekmēt cita cilvēka orgānus, tostarp sirdi, liekot tai pāriet koherences vai līdzsvara stāvoklī. Lai šis process būtu kvalitatīvs, svarīgi iemācīties, kā savienoties ar informācijas jeb kvantu lauku, kurā pastāv visas varbūtības.
Kvantu lauks nereaģē tikai uz mūsu vēlmēm un domām. Šis lauks atsaucas vienīgi tad, kad domas un emocijas ir savā starpā saskaņotas, respektīvi, noraida vienotu signālu. Patiesi spēcīgs sirds emociju signāls apvienojumā ar domu iedarbojas ļoti ātri uz kvantu lauku, tāpēc dziedināšanu labāk veikt meditatīvā stāvoklī.
Kādēļ tas ir tik svarīgi?
Tāpēc, ka šajā stāvoklī cilvēks kļūst vairāk par enerģiju, nekā matēriju, citiem vārdiem sakot, vairāk – par vilni, nevis daļiņu. Meditatīvā stāvoklī ātrāk var labot nekārtību uz kārtību un koherenci. Jo lēnāka kļūst dziedinātāja frekvence, jo labāk var piekļūt operētājsistēmai.
Meditatīvā stāvokļa princips vislabāk darbojas, ja mēs palīdzam paši sev vai kādam citam distancēti. Ar domām vien mēs dodam signālus gēniem, tādējādi labojot tos un arī radot jaunus. Tādā veidā mēs aktivizējam lielu daudzumu neironu savās smadzenēs, kas savukārt ietekmē mūsu fizisko stāvokli.
Runājot par gēniem, jāmin, ka tie ražo olbaltumvielas, bet tās ir atbildīgas par ķermeņa struktūru un funkcijām. Emocijas dod jauniem gēniem signālus bioloģiski mainīt ķermeni. Ja mēs ar savām domām radām smadzenēs negatīvu stāvokli, veidojas negatīvs neironu tīkls, kas rada tādu pašu stāvokli fiziskā ķermenī – slimības, bailes, agresiju un citas negācijas. Galvenais ir pārtraukt šīs negatīvās izpausmes. Mainot savu iekšējo stāvokli, mainās ķermeņa fiziskais stāvoklis. Jaunajā apziņas stāvoklī slimība vairs nevar palikt ķermenī, jo mainās arī visa bioķīmija. Jaunās emocijas sāk epiģenētiski mainīt mūsu gēnus. Notikumu materializācija sākas tieši kvantu līmenī. Te gan jāpiebilst, ka šī realitāte ir jārada pašam. Slimības un problēmas nekad nav saistītas ar kādu citu.
Bet kā tad ar citu cilvēku dziedināšanu?
Tas nekādi neatceļ pašu galveno un grūtāko – mainīt sevi. Runājot par distancēto vai tiešā kontakta dziedināšanu, jāatceras, ka enerģija virzās turp, kur tiek virzīta uzmanība (doma). Šis pats princips būtu jāievēro, arī strādājot ar virpuļmedicīnas elektromagnētiskajiem aparātiem.
Kas ir virpuļmedicīna?
Tā, līdzīgi kvantu medicīnai, pieder pie enerģētikās dziedināšanas. Savukārt minētie aparāti pilda savu funkciju, akcentējot medicīnā to virzienu, kas balstīts uz elektromagnētisko īpašību iedabu. Šeit galvenā kvantu terapijas ideja sastāv no paša cilvēka organisma personīgo dzīvības spēku stimulēšu izdziedināšanās virzienā. Aparātu mazā jauda, intensitāte neizsauc nekādus blakus efektus. To saudzīgais elektromagnētiskais starojums ar savām harmoniskajām frekvencēm līdzsvaro šūnu disharmoniju, izlīdzina un atbrīvo no spazmām spēka centrus (čakras), piemēram, veģetatīvās distonijas lēkmju gadījumos. Šī kvantu terapija pēc būtības nav ārstēšana tradicionālajā izpratnē, bet gan vairāk – cilvēka dabas līdzsvarošana, mēģinot atgriezt organismu tā sākotnējā, dabiskajā elektromagnētiskajā vidē līdzīgi kā simfoniskajā orķestrī vai daudzbalsīgā korī, kur ikvienai intonācijai jābūt pareizajā augstumā un jāiekrīt vienotā ritmā. Šajā aktivizācijas procesā uzmanība jāvērš uz spēka centru, lai tajā ieplūstu enerģija, līdzi nesot specifisku informāciju un frekvences. Tālāk jau centrs pats aktivizē hormonus, audus, ķīmiskās vielas, meridiānus un šūnu funkcijas. Šīs dziedināšanas metodes jaunākie sasniegumi ir virpuļu biorezonanses aparāti ar skaņas frekvenču modulāciju.
Atgriežoties pie kvantu medicīnas distancēto pielietojuma, gribu visos viest skaidrību. Ņemot vērā, ka esam daudzdimensionālas, elektromagnētiskas enerģijas būtnes, ikvienam pastāv iespēja, kvantu līmenī kļūstot par citu cilvēku, pārnest domas, redzējumus, sajūtas un pat vienlaicīgi audio skaņu frekvences, tādējādi iedarbojoties uz gēnu stāvokli un neironu ceļiem. Tā iespējams dziedināt bez fiziskas tuvošanās.
MARKS PRĪMANIS
Atpakaļ
   
Created by I.am.human.lv & www.90.lv